Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Lublin
Znaleziono 667 ofert

394 000 zł
34.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
Piętro 5p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11295.87 zł
Szczegóły oferty

665 000 zł
89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7471.91 zł
Szczegóły oferty

999 990 zł
56.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 17642.73 zł
Szczegóły oferty

820 000 zł
74.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10987.54 zł
Szczegóły oferty

790 000 zł
70.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławinek
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 11131.46 zł
Szczegóły oferty

569 000 zł
86.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
Piętro 4p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6597.1 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
88.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9007.89 zł
Szczegóły oferty

699 031 zł
65.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty

778 853 zł
72.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
79.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8781.41 zł
Szczegóły oferty

692 825 zł
64.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty

706 414 zł
66.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty