calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 667 ofert
aktualne
704 595 zł
65.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
704 595 zł
65.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
482 000 zł
46.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
482 000 zł
46.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10296.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
663 000 zł
67.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
663 000 zł
67.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9796.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 900 zł
64.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
629 900 zł
64.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9799.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 900 zł
54.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
539 900 zł
54.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9899.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
506 300 zł
49.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
506 300 zł
49.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10299.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
482 000 zł
46.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
482 000 zł
46.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10296.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
402 600 zł
38.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
402 600 zł
38.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10498.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
488 000 zł
51.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Bronowice
aktualne
488 000 zł
51.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Bronowice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9488.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
513 782 zł
48.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Węglin
aktualne
513 782 zł
48.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Węglin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
564 876 zł
55.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Węglin
aktualne
564 876 zł
55.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Węglin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
394 006 zł
39.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
aktualne
394 006 zł
39.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9990 zł
Szczegóły oferty