calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 668 ofert
aktualne
394 006 zł
39.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
aktualne
394 006 zł
39.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9990 zł
Szczegóły oferty
aktualne
506 768 zł
55.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
aktualne
506 768 zł
55.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9090 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 037 zł
58.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
aktualne
535 037 zł
58.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9090 zł
Szczegóły oferty
aktualne
491 496 zł
54.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
aktualne
491 496 zł
54.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9090 zł
Szczegóły oferty
aktualne
510 676 zł
56.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
aktualne
510 676 zł
56.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9090 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 110 zł
39.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
390 110 zł
39.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9990 zł
Szczegóły oferty
aktualne
393 906 zł
39.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
393 906 zł
39.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9990 zł
Szczegóły oferty
aktualne
487 512 zł
48.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
487 512 zł
48.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9990 zł
Szczegóły oferty
aktualne
770 224 zł
84.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
770 224 zł
84.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 9100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
687 232 zł
75.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
687 232 zł
75.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
691 509 zł
75.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
691 509 zł
75.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
695 786 zł
76.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
695 786 zł
76.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9100 zł
Szczegóły oferty