calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 668 ofert
aktualne
693 420 zł
76.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
693 420 zł
76.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
681 226 zł
74.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
681 226 zł
74.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
823 609 zł
103.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
823 609 zł
103.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7990 zł
Szczegóły oferty
aktualne
827 739 zł
102.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
827 739 zł
102.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
685 230 zł
75.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
685 230 zł
75.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 100 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
419 100 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 999 zł
64.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławinek
aktualne
659 999 zł
64.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławinek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10193.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
503 999 zł
43.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
503 999 zł
43.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11628.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
456 200 zł
38.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
456 200 zł
38.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11998.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
758 888 zł
69.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
758 888 zł
69.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10946.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
456 200 zł
38.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
456 200 zł
38.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11998.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
692 222 zł
65.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
692 222 zł
65.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10646.29 zł
Szczegóły oferty