calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 668 ofert
aktualne
733 057 zł
68.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
733 057 zł
68.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
694 446 zł
63.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
694 446 zł
63.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10866 zł
Szczegóły oferty
aktualne
747 834 zł
68.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
747 834 zł
68.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10876 zł
Szczegóły oferty
aktualne
438 888 zł
33.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
438 888 zł
33.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12931.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 999 zł
40.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
479 999 zł
40.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11979.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
438 599 zł
40.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
438 599 zł
40.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10948.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 369 zł
31.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
365 369 zł
31.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11599 zł
Szczegóły oferty
aktualne
731 250 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
731 250 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
618 393 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
618 393 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10849 zł
Szczegóły oferty
aktualne
344 970 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
344 970 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11499 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 555 zł
25.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
290 555 zł
25.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11599 zł
Szczegóły oferty
aktualne
321 292 zł
27.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
321 292 zł
27.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11599 zł
Szczegóły oferty