calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 668 ofert
aktualne
350 720 zł
30.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
350 720 zł
30.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11499 zł
Szczegóły oferty
aktualne
435 120 zł
39.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
aktualne
435 120 zł
39.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
435 120 zł
39.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
aktualne
435 120 zł
39.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
293 500 zł
25.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
293 500 zł
25.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11455.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
427 500 zł
42.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
427 500 zł
42.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10118.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
44.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
aktualne
399 000 zł
44.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8906.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
51.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
330 000 zł
51.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6449.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
40.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
439 000 zł
40.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10852.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
860 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
860 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14333.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
424 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
aktualne
424 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8983.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
598 000 zł
70.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
598 000 zł
70.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8466.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
693 056 zł
76.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
693 056 zł
76.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9100 zł
Szczegóły oferty