calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 668 ofert
aktualne
764 067 zł
59.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
764 067 zł
59.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
763 873 zł
71.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
763 873 zł
71.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
662 284 zł
60.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
662 284 zł
60.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
735 090 zł
68.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
735 090 zł
68.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
324 772 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
324 772 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11599 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 966 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
390 966 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11499 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 966 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
390 966 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11499 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 730 zł
59.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
650 730 zł
59.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
720 217 zł
67.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
720 217 zł
67.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 320 zł
42.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
495 320 zł
42.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
652 256 zł
59.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
652 256 zł
59.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 481 zł
45.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
529 481 zł
45.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11660.01 zł
Szczegóły oferty