calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 668 ofert
aktualne
52 zł
435000 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
52 zł
435000 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 0 zł
Szczegóły oferty
aktualne
610 300 zł
55.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
610 300 zł
55.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10949.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
33.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
439 000 zł
33.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12934.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
715 000 zł
80.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
aktualne
715 000 zł
80.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8936.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
700 000 zł
59.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
700 000 zł
59.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11784.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 257 zł
57.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
629 257 zł
57.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Dziesiąta
aktualne
259 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Dziesiąta
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8093.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
415 000 zł
32.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
aktualne
415 000 zł
32.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12769.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
57.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławinek
aktualne
629 000 zł
57.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławinek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10895.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
429 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8937.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
429 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8937.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 469 000 zł
98.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
1 469 000 zł
98.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 14895.56 zł
Szczegóły oferty