calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 668 ofert
aktualne
569 000 zł
52.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
569 000 zł
52.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10867.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
752 199 zł
63.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
752 199 zł
63.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
949 600 zł
94.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
949 600 zł
94.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
313 125 zł
25.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
313 125 zł
25.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
258 489 zł
26.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
258 489 zł
26.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
467 880 zł
38.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
467 880 zł
38.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
560 696 zł
51.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
560 696 zł
51.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
431 732 zł
36.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
431 732 zł
36.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
431 732 zł
36.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
431 732 zł
36.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
449 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9512.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
774 000 zł
61.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
774 000 zł
61.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12640.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
64.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
489 000 zł
64.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7581.4 zł
Szczegóły oferty