calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 667 ofert
aktualne
257 000 zł
35.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
257 000 zł
35.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7299.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
473 000 zł
65.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
473 000 zł
65.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7187.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
437 777 zł
39.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
437 777 zł
39.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11184.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
604 999 zł
59.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
604 999 zł
59.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10245.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
639 000 zł
50.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wieniawa
aktualne
639 000 zł
50.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wieniawa
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12601.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
669 900 zł
61.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
669 900 zł
61.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10845.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
778 736 zł
65.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
778 736 zł
65.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
528 600 zł
45.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
528 600 zł
45.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11648.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
584 000 zł
47.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
584 000 zł
47.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12189.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
48.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Dziesiąta
aktualne
450 000 zł
48.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Dziesiąta
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9187.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
619 000 zł
54.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
619 000 zł
54.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11366.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
866 900 zł
64.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
866 900 zł
64.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13505.22 zł
Szczegóły oferty