calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 667 ofert
aktualne
602 500 zł
57.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
602 500 zł
57.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10547.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
602 500 zł
57.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
602 500 zł
57.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10547.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
467 497 zł
42.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
467 497 zł
42.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10948.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
675 500 zł
67.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
675 500 zł
67.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9948.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
504 900 zł
43.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
504 900 zł
43.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11649.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
446 850 zł
40.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
446 850 zł
40.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10949.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
510 000 zł
56.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Kalinowszczyzna
aktualne
510 000 zł
56.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Kalinowszczyzna
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8963.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
407 900 zł
36.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
407 900 zł
36.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11193.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 999 zł
39.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
439 999 zł
39.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11195.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
437 900 zł
39.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
437 900 zł
39.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11188.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
378 888 zł
30.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
378 888 zł
30.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12488.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
477 777 zł
47.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
477 777 zł
47.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9999.52 zł
Szczegóły oferty