calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 667 ofert
aktualne
571 555 zł
54.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
571 555 zł
54.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10494.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
648 888 zł
61.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
648 888 zł
61.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10499.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
729 000 zł
69.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
729 000 zł
69.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10493.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 900 zł
33.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
425 900 zł
33.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12548.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
49.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Za Cukrownią
aktualne
310 000 zł
49.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Za Cukrownią
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6282.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
903 333 zł
58.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
903 333 zł
58.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15494.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 500 zł
33.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
439 500 zł
33.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12949.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
582 400 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
aktualne
582 400 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
425 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8891.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
506 600 zł
45.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
506 600 zł
45.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11190.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
561 500 zł
49.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
561 500 zł
49.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11396.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
619 999 zł
59.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
619 999 zł
59.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10499.56 zł
Szczegóły oferty