calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 667 ofert
aktualne
448 500 zł
38.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
448 500 zł
38.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11598.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
488 200 zł
40.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
488 200 zł
40.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11998.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
548 433 zł
40.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
548 433 zł
40.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13475 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 804 zł
25.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
355 804 zł
25.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13975 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
57.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Południowy
aktualne
440 000 zł
57.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Południowy
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7625.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 999 zł
27.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
449 999 zł
27.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16333.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
598 000 zł
80.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
598 000 zł
80.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7435.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
740 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
740 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
601 111 zł
57.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
601 111 zł
57.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10496.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
aktualne
439 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12194.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
47.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
589 000 zł
47.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12293.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
685 000 zł
65.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
685 000 zł
65.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10535.22 zł
Szczegóły oferty