calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 667 ofert
aktualne
697 777 zł
68.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
697 777 zł
68.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10246.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
528 000 zł
40.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
528 000 zł
40.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12976.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
488 200 zł
40.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
488 200 zł
40.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11998.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
407 000 zł
36.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
407 000 zł
36.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11169.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
488 000 zł
40.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
488 000 zł
40.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11993.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
511 111 zł
42.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
511 111 zł
42.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11995.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
512 000 zł
44.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
512 000 zł
44.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11586.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
32.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
aktualne
345 000 zł
32.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10747.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
43.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
250 000 zł
43.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro suterena
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5706.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 200 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
aktualne
1 200 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 17142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
27.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
380 000 zł
27.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13950.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 999 zł
35.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
599 999 zł
35.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17079.39 zł
Szczegóły oferty