Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wieliczka
Znaleziono 34 ofert

876 015 zł
85.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty

876 530 zł
85.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty

841 302 zł
85.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9891.85 zł
Szczegóły oferty

718 080 zł
65.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty

682 375 zł
66.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty

876 015 zł
85.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty

900 788 zł
84.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10600 zł
Szczegóły oferty

728 420 zł
65.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11158.39 zł
Szczegóły oferty

411 018 zł
33.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 12200 zł
Szczegóły oferty

643 552 zł
57.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11200 zł
Szczegóły oferty