calendar
Wyszukiwarka
Wieliczka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka

Znaleziono 34 ofert
aktualne
747 500 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
aktualne
747 500 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
aktualne
799 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10376.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
747 500 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
aktualne
747 500 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
aktualne
799 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10376.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
919 000 zł
125 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
aktualne
919 000 zł
125 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7352 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 128 zł
117.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw)
aktualne
799 128 zł
117.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw)
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6775.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 128 zł
117.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
aktualne
799 128 zł
117.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6775.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
63.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Zabawa
aktualne
699 000 zł
63.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Zabawa
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10954.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
71.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Zabawa
aktualne
699 000 zł
71.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Zabawa
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9743.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
860 000 zł
113.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Kokotów
aktualne
860 000 zł
113.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Kokotów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 7559.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
628 490 zł
69.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Śledziejowice
aktualne
628 490 zł
69.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Śledziejowice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8999 zł
Szczegóły oferty
aktualne
663 480 zł
69.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Śledziejowice
aktualne
663 480 zł
69.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Śledziejowice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty