Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wieliczka
Znaleziono 34 ofert

747 500 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10376.62 zł
Szczegóły oferty

747 500 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10376.62 zł
Szczegóły oferty

919 000 zł
125 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Węgrzce Wielkie
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7352 zł
Szczegóły oferty

799 128 zł
117.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw)
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6775.14 zł
Szczegóły oferty

799 128 zł
117.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Czarnochowice
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6775.14 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
63.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Zabawa
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10954.4 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
71.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Zabawa
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9743.52 zł
Szczegóły oferty

860 000 zł
113.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Kokotów
Piętro 1p
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7559.77 zł
Szczegóły oferty

628 490 zł
69.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Śledziejowice
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8999 zł
Szczegóły oferty

663 480 zł
69.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka (gw), Śledziejowice
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty