calendar
Wyszukiwarka
Wieliczka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka

Znaleziono 79 ofert
aktualne
238 160 zł
45.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
238 160 zł
45.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 338 zł
42.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
229 338 zł
42.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 880 zł
40.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
220 880 zł
40.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 105 zł
39.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
215 105 zł
39.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
201 190 zł
36.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
201 190 zł
36.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 140 zł
35.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
195 140 zł
35.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
183 150 zł
33.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
183 150 zł
33.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5500 zł
Szczegóły oferty