Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wieliczka
Znaleziono 79 ofert

568 760 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11800 zł
Szczegóły oferty

642 038 zł
65.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9800.61 zł
Szczegóły oferty

690 726 zł
63.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10950 zł
Szczegóły oferty

847 176 zł
96.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8800 zł
Szczegóły oferty

876 015 zł
85.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty

705 024 zł
65.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10800 zł
Szczegóły oferty

690 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6900 zł
Szczegóły oferty

810 000 zł
119.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
Piętro 1p
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6787.33 zł
Szczegóły oferty

649 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 13808.51 zł
Szczegóły oferty

546 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10920 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10113.92 zł
Szczegóły oferty

820 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
Piętro niski parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 22162.16 zł
Szczegóły oferty