calendar
Wyszukiwarka
Wieliczka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka

Znaleziono 79 ofert
aktualne
749 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
749 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11348.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
699 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10590.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
449 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6602.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
899 000 zł
62.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Krzyszkowice
aktualne
899 000 zł
62.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Krzyszkowice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14492.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
665 540 zł
62.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Grabówki
aktualne
665 540 zł
62.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Grabówki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 600 000 zł
155 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
1 600 000 zł
155 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10322.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
570 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
570 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
810 000 zł
119.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
810 000 zł
119.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 6787.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
810 000 zł
119.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
810 000 zł
119.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 6787.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
807 884 zł
118.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Grabówki
aktualne
807 884 zł
118.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Grabówki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 6789.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
849 000 zł
77.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
849 000 zł
77.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10940.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 290 000 zł
117 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
1 290 000 zł
117 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11025.64 zł
Szczegóły oferty