calendar
Wyszukiwarka
Wieliczka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka

Znaleziono 79 ofert
aktualne
700 000 zł
56.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
700 000 zł
56.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12352.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 070 000 zł
90.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
1 070 000 zł
90.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11857.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
674 400 zł
65.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
674 400 zł
65.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10294.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
34.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Centrum
aktualne
420 000 zł
34.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Cena za m2 12173.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
690 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
690 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9857.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
618 000 zł
54.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
618 000 zł
54.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11254.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
800 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
800 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9411.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
640 660 zł
62.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Grabówki
aktualne
640 660 zł
62.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Grabówki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
837 549 zł
96.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
837 549 zł
96.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
563 940 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
563 940 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
615 000 zł
54.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
615 000 zł
54.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11200.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
431 039 zł
31.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
431 039 zł
31.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13900 zł
Szczegóły oferty