calendar
Wyszukiwarka
Wieliczka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka

Znaleziono 79 ofert
aktualne
586 451 zł
41.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
586 451 zł
41.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14040 zł
Szczegóły oferty
aktualne
734 440 zł
118.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
734 440 zł
118.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 6172.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 610 zł
46.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
530 610 zł
46.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
725 075 zł
62.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
725 075 zł
62.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11510.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 121 000 zł
91.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Krzyszkowice
aktualne
1 121 000 zł
91.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Krzyszkowice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12287.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
819 000 zł
62.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
819 000 zł
62.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13146.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
829 000 zł
76.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
829 000 zł
76.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10813.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 199 600 zł
129 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
1 199 600 zł
129 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9299.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
569 000 zł
45.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Krzyszkowice
aktualne
569 000 zł
45.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Krzyszkowice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12530.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
106.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
550 000 zł
106.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5174.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
690 726 zł
63.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
aktualne
690 726 zł
63.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10950 zł
Szczegóły oferty
aktualne
980 000 zł
113 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
aktualne
980 000 zł
113 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wieliczka, Wieliczka
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8672.57 zł
Szczegóły oferty