Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Białystok
Znaleziono 373 ofert

590 000 zł
77.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bagnówka
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7620.77 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
87.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9173.36 zł
Szczegóły oferty

499 000 zł
32.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
Piętro 9p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 15259.94 zł
Szczegóły oferty

297 000 zł
31.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9458.6 zł
Szczegóły oferty

1 090 000 zł
78.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
Piętro 5p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 13864.16 zł
Szczegóły oferty

1 400 000 zł
290 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
Piętro 1p
Liczba pokoi 12
Cena za m2 4827.59 zł
Szczegóły oferty

1 349 000 zł
97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 13907.22 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
56.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
Piętro 10p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12376.06 zł
Szczegóły oferty

725 000 zł
96.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7492.77 zł
Szczegóły oferty

720 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
Piętro 10p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 16000 zł
Szczegóły oferty

600 000 zł
61.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9740.26 zł
Szczegóły oferty

615 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8028.72 zł
Szczegóły oferty