calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 511 ofert
aktualne
599 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Ślichowice
aktualne
599 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Ślichowice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8094.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
35.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
279 000 zł
35.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7859.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
aktualne
295 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10925.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
46.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Sady
aktualne
389 000 zł
46.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Sady
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8358.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
619 900 zł
79.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
619 900 zł
79.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7807.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
415 000 zł
54.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
415 000 zł
54.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7668.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
aktualne
315 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8289.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Sady
aktualne
519 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Sady
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8109.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
59.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
509 000 zł
59.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8603.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
555 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Dalnią
aktualne
555 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Dalnią
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8880 zł
Szczegóły oferty
aktualne
340 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Bocianek
aktualne
340 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Bocianek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8095.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
46.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Świętokrzyskie
aktualne
389 000 zł
46.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Świętokrzyskie
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8432.69 zł
Szczegóły oferty