calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 511 ofert
aktualne
638 552 zł
84.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
638 552 zł
84.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
647 570 zł
84.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
647 570 zł
84.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
686 422 zł
83.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
686 422 zł
83.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
577 144 zł
75.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
577 144 zł
75.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
737 528 zł
83.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
737 528 zł
83.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
660 598 zł
83.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
660 598 zł
83.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
965 120 zł
92.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
965 120 zł
92.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
828 920 zł
78.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
828 920 zł
78.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
805 460 zł
78.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
805 460 zł
78.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
742 900 zł
78.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
742 900 zł
78.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
735 080 zł
78.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
735 080 zł
78.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
730 785 zł
56.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
730 785 zł
56.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12900 zł
Szczegóły oferty