calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27309 ofert
aktualne
1 303 346 zł
157 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marina Baja, Benidorm
aktualne
1 303 346 zł
157 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marina Baja, Benidorm
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8448.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 529 854 zł
185 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marina Baja, Benidorm
aktualne
1 529 854 zł
185 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marina Baja, Benidorm
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8269.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 303 346 zł
157 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marina Baja, Benidorm
aktualne
1 303 346 zł
157 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marina Baja, Benidorm
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8448.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 520 643 zł
185 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marina Baja, Benidorm
aktualne
1 520 643 zł
185 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marina Baja, Benidorm
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8365.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 636 726 zł
185 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marina Baja, Benidorm
aktualne
1 636 726 zł
185 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marina Baja, Benidorm
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8847.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 607 562 zł
185 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marina Baja, Benidorm
aktualne
1 607 562 zł
185 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marina Baja, Benidorm
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8847.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 140 000 zł
95.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
1 140 000 zł
95.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11943.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 900 zł
52.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zielona Góra, os. Braniborskie
aktualne
459 900 zł
52.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zielona Góra, os. Braniborskie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8760 zł
Szczegóły oferty
aktualne
719 900 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
aktualne
719 900 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9349.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
25.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
aktualne
250 000 zł
25.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9968.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
606 060 zł
57.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Okole
aktualne
606 060 zł
57.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Okole
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 250 zł
66.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Okole
aktualne
649 250 zł
66.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Okole
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9800 zł
Szczegóły oferty