calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27310 ofert
aktualne
606 060 zł
57.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Okole
aktualne
606 060 zł
57.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Okole
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 250 zł
66.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Okole
aktualne
649 250 zł
66.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Okole
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
60.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
320 000 zł
60.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5280.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
50.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
aktualne
649 000 zł
50.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12826.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Śródmieście
aktualne
265 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6973.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 140 530 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
2 140 530 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 33165.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 140 530 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
2 140 530 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 43684.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Bartodzieje
aktualne
369 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Bartodzieje
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7380 zł
Szczegóły oferty
aktualne
508 999 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Bartodzieje
aktualne
508 999 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Bartodzieje
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8483.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
800 000 zł
66.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Ursus
aktualne
800 000 zł
66.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Ursus
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11976.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 169 852 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
2 169 852 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 31666.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 500 649 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
1 500 649 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 27645.56 zł
Szczegóły oferty