calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27305 ofert
aktualne
315 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Szwederowo
aktualne
315 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Szwederowo
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6428.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
258 900 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Dębniki
aktualne
258 900 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Dębniki
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3983.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Bartodzieje
aktualne
539 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Bartodzieje
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10365.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 346 631 zł
140 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
aktualne
3 346 631 zł
140 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5392.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 306 738 zł
141 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
aktualne
3 306 738 zł
141 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5290.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 990 zł
59.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny
aktualne
399 990 zł
59.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6722.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
517 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Osowa Góra
aktualne
517 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Osowa Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
641 850 zł
38.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Śródmieście
aktualne
641 850 zł
38.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
65.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Konstantynów
aktualne
529 000 zł
65.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Konstantynów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8094.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
850 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 411 314 zł
139 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
3 411 314 zł
139 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 21477.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 256 312 zł
141 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
3 256 312 zł
141 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 22956.88 zł
Szczegóły oferty