calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27300 ofert
aktualne
430 000 zł
91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Słupsk
aktualne
430 000 zł
91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Słupsk
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4725.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
286 676 zł
38.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Piastów
aktualne
286 676 zł
38.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Piastów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 200 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
1 200 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 27906.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 224 621 zł
188 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
3 224 621 zł
188 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 17152.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 900 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Połczyn-Zdrój
aktualne
219 900 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Połczyn-Zdrój
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2971.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
56.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Słupsk
aktualne
499 000 zł
56.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Słupsk
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8831.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
6 023 316 zł
187 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
6 023 316 zł
187 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 32210.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
6 023 316 zł
182 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
6 023 316 zł
182 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 33095.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
67.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Bielany
aktualne
399 000 zł
67.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Bielany
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5886.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 200 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zawadzkiego
aktualne
2 200 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zawadzkiego
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 52.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zławieś Wielka, Czarnowo
aktualne
385 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zławieś Wielka, Czarnowo
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6416.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zławieś Wielka, Czarnowo
aktualne
375 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zławieś Wielka, Czarnowo
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6250 zł
Szczegóły oferty