calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27300 ofert
aktualne
656 245 zł
90.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
aktualne
656 245 zł
90.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 7289.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
398 475 zł
52.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
aktualne
398 475 zł
52.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7590 zł
Szczegóły oferty
aktualne
602 805 zł
57.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
aktualne
602 805 zł
57.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
708 400 zł
63.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
aktualne
708 400 zł
63.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
249 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6916.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
467 285 zł
59.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
aktualne
467 285 zł
59.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
521 766 zł
41.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
aktualne
521 766 zł
41.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
166 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Miedźna, Wola
aktualne
166 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Miedźna, Wola
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4611.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
4 776 379 zł
115 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benalmádena
aktualne
4 776 379 zł
115 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benalmádena
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 88534.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
8 189 464 zł
114 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
8 189 464 zł
114 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 71837.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
8 012 126 zł
114 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
8 012 126 zł
114 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 70281.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
7 746 791 zł
114 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
7 746 791 zł
114 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 67954.3 zł
Szczegóły oferty