calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27291 ofert
aktualne
315 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Fordon
aktualne
315 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Fordon
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6702.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
298 600 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Centrum
aktualne
298 600 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5633.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 500 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Centrum
aktualne
279 500 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4436.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
950 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Śródmieście
aktualne
950 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 11875 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 084 776 zł
112 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
3 084 776 zł
112 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro 23p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6205.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 972 481 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
3 972 481 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 41815.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
4 103 343 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
4 103 343 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 41815.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 972 481 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
3 972 481 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 41815.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
5 881 047 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
5 881 047 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 47427.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
5 881 047 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
5 881 047 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 47427.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
4 407 295 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
4 407 295 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 47422.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
6 191 744 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
6 191 744 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 49933.42 zł
Szczegóły oferty