Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż
Znaleziono 27292 ofert

225 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Hrubieszów
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4891.3 zł
Szczegóły oferty

1 285 016 zł
235 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Villamartin.
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5468.15 zł
Szczegóły oferty

679 000 zł
86.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7822.58 zł
Szczegóły oferty

139 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój (gw)
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3021.74 zł
Szczegóły oferty

259 000 zł
51.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5006.77 zł
Szczegóły oferty

825 000 zł
63.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Bemowo
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12971.7 zł
Szczegóły oferty

234 000 zł
36.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6446.28 zł
Szczegóły oferty

1 184 841 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 32912.25 zł
Szczegóły oferty

884 488 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 34018.77 zł
Szczegóły oferty

884 488 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 34018.77 zł
Szczegóły oferty

854 453 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 34178.12 zł
Szczegóły oferty

515 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Piętro 2p
Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty