calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27302 ofert
aktualne
5 312 500 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
5 312 500 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 40865.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
56.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
aktualne
349 000 zł
56.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6187.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 246 240 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
aktualne
1 246 240 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15391 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
aktualne
1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16655.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
aktualne
1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16655.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
aktualne
1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16655.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
47.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
aktualne
310 000 zł
47.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6479.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 246 240 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
aktualne
1 246 240 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15060.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 246 240 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
aktualne
1 246 240 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15391 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
116.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Tuwima
aktualne
799 000 zł
116.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Tuwima
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 6882 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 472 865 zł
200 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
2 472 865 zł
200 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11173.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 059 507 zł
177 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
2 059 507 zł
177 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11635.63 zł
Szczegóły oferty