calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27318 ofert
aktualne
854 453 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
aktualne
854 453 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 34178.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
515 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
aktualne
515 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
  • Piętro 2p
  • Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelcz-Laskowice, Jelcz
aktualne
359 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelcz-Laskowice, Jelcz
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8975 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pyrzyce
aktualne
315 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pyrzyce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5625 zł
Szczegóły oferty
aktualne
5 312 500 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
5 312 500 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 40865.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
56.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
aktualne
349 000 zł
56.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6187.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 246 240 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
aktualne
1 246 240 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15391 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
aktualne
1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16655.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
aktualne
1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16655.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
aktualne
1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16655.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
47.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
aktualne
310 000 zł
47.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6479.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 246 240 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
aktualne
1 246 240 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15060.96 zł
Szczegóły oferty