calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27340 ofert
aktualne
225 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Hrubieszów
aktualne
225 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Hrubieszów
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4891.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 285 016 zł
235 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Villamartin.
aktualne
1 285 016 zł
235 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Villamartin.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5468.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
679 000 zł
86.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
679 000 zł
86.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7822.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
139 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój (gw)
aktualne
139 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój (gw)
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3021.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
51.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
259 000 zł
51.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5006.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
825 000 zł
63.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Bemowo
aktualne
825 000 zł
63.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Bemowo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12971.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
234 000 zł
36.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
234 000 zł
36.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6446.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 184 841 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
aktualne
1 184 841 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 32912.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
884 488 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
aktualne
884 488 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 34018.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
884 488 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
aktualne
884 488 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 34018.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
854 453 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
aktualne
854 453 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 34178.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
515 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
aktualne
515 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
  • Piętro 2p
  • Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty