Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż
Znaleziono 27367 ofert

679 000 zł
86.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7822.58 zł
Szczegóły oferty

139 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój (gw)
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3021.74 zł
Szczegóły oferty

259 000 zł
51.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5006.77 zł
Szczegóły oferty

825 000 zł
63.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Bemowo
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12971.7 zł
Szczegóły oferty

234 000 zł
36.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6446.28 zł
Szczegóły oferty

1 184 841 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 32912.25 zł
Szczegóły oferty

884 488 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 34018.77 zł
Szczegóły oferty

884 488 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 34018.77 zł
Szczegóły oferty

854 453 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 34178.12 zł
Szczegóły oferty

515 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Piętro 2p
Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty

359 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelcz-Laskowice, Jelcz
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8975 zł
Szczegóły oferty

315 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pyrzyce
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5625 zł
Szczegóły oferty