calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27369 ofert
aktualne
4 407 295 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
4 407 295 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 47422.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
6 191 744 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
6 191 744 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 49933.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
982 063 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Villamartin.
aktualne
982 063 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Villamartin.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15344.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
937 500 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Torrevieja.
aktualne
937 500 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Torrevieja.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13392.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Hrubieszów
aktualne
225 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Hrubieszów
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4891.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 285 016 zł
235 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Villamartin.
aktualne
1 285 016 zł
235 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Villamartin.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5468.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
679 000 zł
86.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
679 000 zł
86.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7822.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
139 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój (gw)
aktualne
139 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój (gw)
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3021.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
51.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
259 000 zł
51.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5006.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
825 000 zł
63.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Bemowo
aktualne
825 000 zł
63.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Bemowo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12971.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
234 000 zł
36.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
234 000 zł
36.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6446.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 184 841 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
aktualne
1 184 841 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 32912.25 zł
Szczegóły oferty