Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż
Znaleziono 27369 ofert

884 488 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 34018.77 zł
Szczegóły oferty

884 488 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 34018.77 zł
Szczegóły oferty

854 453 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 34178.12 zł
Szczegóły oferty

515 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Piętro 2p
Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty

359 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelcz-Laskowice, Jelcz
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8975 zł
Szczegóły oferty

315 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pyrzyce
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5625 zł
Szczegóły oferty

5 312 500 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
Piętro poddasze
Liczba pokoi 3
Cena za m2 40865.38 zł
Szczegóły oferty

349 000 zł
56.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6187.94 zł
Szczegóły oferty

1 246 240 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 15391 zł
Szczegóły oferty

1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 16655.61 zł
Szczegóły oferty

1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 16655.61 zł
Szczegóły oferty

1 181 779 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Vega Baja del Segura, Torrevieja
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 16655.61 zł
Szczegóły oferty