calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27364 ofert
aktualne
862 592 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
862 592 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 18977.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 209 363 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
1 209 363 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 18181.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
862 592 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
862 592 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 19105.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 209 363 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
1 209 363 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 19161.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 079 324 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
1 079 324 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18819.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
862 592 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
862 592 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 19276.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
862 592 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
862 592 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 19957.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
862 592 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
862 592 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 19520.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
862 592 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
862 592 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 19053.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
862 592 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
862 592 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 19511.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
862 592 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
862 592 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 19221.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
397 000 zł
45.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
aktualne
397 000 zł
45.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8796.81 zł
Szczegóły oferty