calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27365 ofert
aktualne
1 122 670 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
1 122 670 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17820.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 166 016 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
1 166 016 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 18103.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
689 207 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
689 207 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 17438.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 166 016 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
1 166 016 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16377.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 296 055 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
aktualne
1 296 055 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Barcelona.
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 18196.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
808 440 zł
67.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
aktualne
808 440 zł
67.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
42.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Trzebiatów (gw), Rogowo
aktualne
460 000 zł
42.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Trzebiatów (gw), Rogowo
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10722.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 399 568 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
2 399 568 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 19508.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 675 594 zł
133 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
2 675 594 zł
133 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 20117.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
aktualne
449 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7070.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
389 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6824.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 263 822 zł
203 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Santa Pola.
aktualne
2 263 822 zł
203 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Santa Pola.
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11151.83 zł
Szczegóły oferty