calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27364 ofert
aktualne
800 537 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Campoamor.
aktualne
800 537 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Campoamor.
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8086.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 828 472 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Santa Pola.
aktualne
1 828 472 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Santa Pola.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 22573.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
80.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Tarninów
aktualne
499 000 zł
80.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Tarninów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6214.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 000 000 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Wola
aktualne
3 000 000 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Wola
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 24390.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
55.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Kopernika
aktualne
329 000 zł
55.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Kopernika
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5885.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 815 071 zł
135 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
2 815 071 zł
135 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4814.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
aktualne
329 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6207.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
595 000 zł
59.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
595 000 zł
59.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 957 904 zł
281 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
1 957 904 zł
281 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6967.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
619 000 zł
56.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
aktualne
619 000 zł
56.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10996.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 415 647 zł
147 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Casares
aktualne
3 415 647 zł
147 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Casares
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 23458.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 701 923 zł
147 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Casares
aktualne
3 701 923 zł
147 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Casares
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 25183.15 zł
Szczegóły oferty