Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż
Znaleziono 27363 ofert

3 293 269 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Casares
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 25698.52 zł
Szczegóły oferty

389 000 zł
41.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9268.53 zł
Szczegóły oferty

2 707 605 zł
111 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Casares
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 24392.84 zł
Szczegóły oferty

3 004 808 zł
138 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Casares
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 21934.1 zł
Szczegóły oferty

2 851 836 zł
111 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Casares
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 25692.21 zł
Szczegóły oferty

2 344 843 zł
111 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Casares
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 21124.71 zł
Szczegóły oferty

4 510 490 zł
151 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Casares
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 29870.79 zł
Szczegóły oferty

425 044 zł
45.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakroczym
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9242.1 zł
Szczegóły oferty

1 663 763 zł
113 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 14723.57 zł
Szczegóły oferty

1 807 491 zł
102 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 17720.5 zł
Szczegóły oferty

2 023 277 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 19454.58 zł
Szczegóły oferty

450 000 zł
43.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10363.89 zł
Szczegóły oferty