calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27359 ofert
aktualne
2 113 936 zł
134 m2
Mieszkanie na sprzedaż
La Zenia.
aktualne
2 113 936 zł
134 m2
Mieszkanie na sprzedaż
La Zenia.
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 15775.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
936 911 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
aktualne
936 911 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15879.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 647 363 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
aktualne
1 647 363 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 20592.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 536 132 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
La Mata.
aktualne
1 536 132 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
La Mata.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 22590.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
752 825 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lomas de Cabo Roig.
aktualne
752 825 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lomas de Cabo Roig.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12142.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
741 936 zł
60.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Bielawy
aktualne
741 936 zł
60.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Bielawy
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 192 zł
27.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Bielawy
aktualne
379 192 zł
27.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Bielawy
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
805 000 zł
95.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Nowy Targ, Centrum
aktualne
805 000 zł
95.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Nowy Targ, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8438.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
5 607 676 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
5 607 676 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 42657.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 079 900 zł
44.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
aktualne
1 079 900 zł
44.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świnoujście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 24175.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 863 354 zł
140 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Cabo Roig.
aktualne
1 863 354 zł
140 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Cabo Roig.
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 13309.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 082 863 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Campoamor.
aktualne
1 082 863 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Campoamor.
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10215.68 zł
Szczegóły oferty