calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27359 ofert
aktualne
729 755 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Campoamor.
aktualne
729 755 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Campoamor.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8485.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
52.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo, Centrum
aktualne
399 000 zł
52.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7542.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
273 890 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
aktualne
273 890 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 600 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
aktualne
280 600 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
242 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
aktualne
242 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
312 320 zł
51.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
aktualne
312 320 zł
51.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
197 160 zł
31.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
aktualne
197 160 zł
31.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 542 373 zł
134 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
2 542 373 zł
134 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4029.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 542 373 zł
134 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
2 542 373 zł
134 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4029.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 424 670 zł
143 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
2 424 670 zł
143 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3601.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 424 670 zł
143 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
2 424 670 zł
143 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3601.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 189 266 zł
111 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
2 189 266 zł
111 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4189.19 zł
Szczegóły oferty