calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27359 ofert
aktualne
2 471 751 zł
161 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
2 471 751 zł
161 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15352.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 471 751 zł
161 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
2 471 751 zł
161 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15352.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 424 670 zł
151 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
2 424 670 zł
151 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3410.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
4 904 051 zł
107 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
4 904 051 zł
107 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 40035.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 354 049 zł
133 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
aktualne
2 354 049 zł
133 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17699.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 537 313 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
2 537 313 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 20628.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
4 968 017 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
4 968 017 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 41138.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
4 260 128 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
4 260 128 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 50445.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
179 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
aktualne
179 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 2237.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 283 428 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
aktualne
2 283 428 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 22169.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 038 606 zł
122 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
aktualne
2 038 606 zł
122 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3549.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 986 817 zł
109 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
aktualne
1 986 817 zł
109 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 18227.68 zł
Szczegóły oferty