calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27359 ofert
aktualne
739 171 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mar de Pulpi.
aktualne
739 171 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mar de Pulpi.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9476.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 742 938 zł
325 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
aktualne
3 742 938 zł
325 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11516.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 859 699 zł
131 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
aktualne
1 859 699 zł
131 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 14196.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 403 013 zł
94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
aktualne
1 403 013 zł
94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14925.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
7 956 686 zł
430 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
aktualne
7 956 686 zł
430 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 18503.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
5 456 686 zł
198 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
aktualne
5 456 686 zł
198 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 27559.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 482 669 zł
144 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
aktualne
2 482 669 zł
144 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 17240.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 417 678 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
aktualne
2 417 678 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 23472.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 106 403 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
aktualne
1 106 403 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16270.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 656 627 zł
91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
aktualne
1 656 627 zł
91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18204.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 867 470 zł
108 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
aktualne
1 867 470 zł
108 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14778.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 828 744 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
aktualne
1 828 744 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15945.35 zł
Szczegóły oferty