Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż
Znaleziono 27359 ofert

1 871 773 zł
108 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 14385.85 zł
Szczegóły oferty

1 706 264 zł
91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 20643.2 zł
Szczegóły oferty

389 250 zł
26.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Śródmieście
Piętro 5p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 14578.65 zł
Szczegóły oferty

489 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8431.03 zł
Szczegóły oferty

1 663 067 zł
91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mijas.
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 17849.38 zł
Szczegóły oferty

4 349 680 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 35754.89 zł
Szczegóły oferty

2 245 250 zł
96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 24881.34 zł
Szczegóły oferty

2 784 974 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Mijas
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 38797.46 zł
Szczegóły oferty

2 579 957 zł
131 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 19694.33 zł
Szczegóły oferty

3 272 128 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 30869.13 zł
Szczegóły oferty

3 272 128 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 30869.13 zł
Szczegóły oferty

3 669 127 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
Piętro poddasze
Liczba pokoi 2
Cena za m2 46198.21 zł
Szczegóły oferty