calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27358 ofert
aktualne
209 000 zł
42.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kudowa-Zdrój, Zakrze
aktualne
209 000 zł
42.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kudowa-Zdrój, Zakrze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4973.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
829 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Osiedle Leśne
aktualne
829 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Osiedle Leśne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10362.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
683 447 zł
46.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Nowa Huta
aktualne
683 447 zł
46.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Nowa Huta
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14682 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gontyny
aktualne
480 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gontyny
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8421.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
199 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 2926.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
927 569 zł
68.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Nowa Huta
aktualne
927 569 zł
68.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Nowa Huta
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13487.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
470 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
470 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7520 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
28.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Nowy Sącz, Barskie
aktualne
289 000 zł
28.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Nowy Sącz, Barskie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10270.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
851 095 zł
55.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Nowa Huta
aktualne
851 095 zł
55.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Nowa Huta
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15208.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
197 160 zł
31.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Centrum
aktualne
197 160 zł
31.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
52.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
aktualne
390 000 zł
52.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7376.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
40.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
aktualne
420 000 zł
40.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10352.48 zł
Szczegóły oferty