calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27358 ofert
aktualne
420 000 zł
40.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
aktualne
420 000 zł
40.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10352.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
287 000 zł
34.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Fordon
aktualne
287 000 zł
34.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Fordon
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8237.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 971 404 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
aktualne
1 971 404 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Benidorm
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 24642.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 501 883 zł
92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
aktualne
1 501 883 zł
92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 16324.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 172 316 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
La Zenia.
aktualne
1 172 316 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
La Zenia.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13474.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 000 zł
46.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
aktualne
485 000 zł
46.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10418.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 200 000 zł
43.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Grzegórzki
aktualne
1 200 000 zł
43.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Grzegórzki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 27403.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
179 900 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
aktualne
179 900 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrowiec Świętokrzyski, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4088.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
8 365 508 zł
133 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
8 365 508 zł
133 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 74338.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
900 000 zł
193 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
900 000 zł
193 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4663.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 506 436 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
3 506 436 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 34043.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
6 435 863 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
6 435 863 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 52324.09 zł
Szczegóły oferty