calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27361 ofert
aktualne
900 000 zł
193 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
900 000 zł
193 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4663.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 506 436 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
3 506 436 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 34043.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
6 435 863 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
6 435 863 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 52324.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
aktualne
519 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 8173.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 893 263 zł
152 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
3 893 263 zł
152 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 25613.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
6 824 147 zł
163 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
aktualne
6 824 147 zł
163 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 44308.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
4 392 157 zł
156 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
aktualne
4 392 157 zł
156 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 30421.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
4 344 227 zł
154 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
aktualne
4 344 227 zł
154 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 28209.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
4 095 861 zł
144 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
aktualne
4 095 861 zł
144 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 31583.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 908 497 zł
144 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
aktualne
3 908 497 zł
144 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 29327.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
4 176 083 zł
146 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
aktualne
4 176 083 zł
146 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 28603.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 864 924 zł
146 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
aktualne
3 864 924 zł
146 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Benahavís
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 28603.31 zł
Szczegóły oferty